Perparese kuzhine per femije – Fruit & Vegetable Design

990 L

Ka stok

Perparese kuzhine per femije – Fruit & Vegetable Design

  • Dizanj shumengjyresh me stampime frutash dhe perimesh
  • Interesante per ti bere femijet tuaj te gatuajne dhe ndihmojne ne kuzhine
  • Material i bute dhe e lehte per tu lidhur
  • E rehatshme me ngjyra verore
KODI: 3838646004536 Kategori: , , , ETIKETIMI:

PERPARESE KUZHINE PER FEMIJE

PERPARESE KUZHINE PER FEMIJE – FRUIT & VEGETABLE DESIGN | BLI ONLINE

Lejoni femijet tuaj te behen shefa te kuzhines tju ndihmojne me gatime te ndryshme qe te keni nje rezultat te shijshem ne gatimet tuaja. Kur te vegjelit tuaji vendosin perparese perpara ate behen asistentet te gatshem ne menyre e gatimit. Kjo perparese do ti pershtatet femijeve tuaj deri ne nje moshe paksa te rritur. Shumica e femijeve do te gjejne menyren per ti bere gjithmone pise rrobat e tyre. Fatmiresisht ne Dyqan Taxi gjeni perparese e cila nuk lejon qe anvisat tuaj te vegjel te kene rroba te papastra. Perparesja e femijeve eshte e disponueshme ne nje madhesi e mund te lahet lehtesisht me temperature 30 grade.

  • Dizanj shumengjyresh me stampime frutash dhe perimesh
  • Interesante per ti bere femijet tuaj te gatuajne dhe ndihmojne ne kuzhine
  • Material i bute dhe e lehte per tu lidhur
  • E rehatshme me ngjyra verore

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

perparese

Be the first to review “Perparese kuzhine per femije – Fruit & Vegetable Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Perparese kuzhine per femije - Fruit & Vegetable Design