Pastrues pushi per rroba FA-5530-1 Lint remover

2,290 L

Ka stok

KODI: 9003898553017 Kategori: , ,

PASTRUES PUSHI FA-5530-1 

Pastrues pushi per rrobat praktik dhe shume efikas per ti bere te duken si te reja. Pajisja e duhur per te hequr pushin pa demtuar materialin e rrobave.

Pastron pelhurat ne pak caste me efikasitet fale tre teheve te celikut inox.

Me kapak mbrojtes pas perfundimit te punes dhe ene te heqshme per te pastruar pajisjen nga pushi.

Informacione:

  • Punon me 2 bateri AA
  • Ene e ndashme per grumbullimin e pushit
  • 2 W
  • 3 tehe celiku inox
  • Diametri i tehut 4.5 cm
  • Permasat 15 x 9.5 6 cm
  • Pesha 0.17 kg

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Heqes pushi

Ngjyra

Be the first to review “Pastrues pushi per rroba FA-5530-1 Lint remover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5330 1 heqes pushi online ne dyqan taxi

Pastrues pushi per rroba FA-5530-1 Lint remover