Pastrues me avull 1500W FA-5649 Steam clothing

7,490 L

Ka stok

PASTRUES ME AVULL 1500W

Pastrues me avull FA-5649 eshte nje pajisje funksionale kompakte per pastrimin e shpejte dhe te sigurt te cdo siperfaqeje shtepiake pa perdorimin e kimikateve.

Pastrimi me cilesi te larte kryhet fale temperatures se larte te avullit, i cili shkaterron te gjitha bakteret dhe siguron pastrim nga pluhuri dhe papastertite.

First Austria FA-5649 ka nje dizajn ergonomik me doreze te rehatshme per mbajtje, sistem tregues te nivelit te ujit, permasa te vogla dhe sistem te thjeshte kontrolli.

Specifika:

• Me avull te vazhdueshem
• Tub fleksibel  1,5 m
• Kapaciteti i rezervuarit te ujit 1 liter
• Lloje te ndryshme furcash
• 220 B
• 50 / 60Hz
• 1500W


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Fuqia Watt

1500watt

Be the first to review “Pastrues me avull 1500W FA-5649 Steam clothing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues mobiljesh 1500w online ne dyqan taxi

Pastrues me avull 1500W FA-5649 Steam clothing