Paste saldimi me densitet te larte Relife Solder paste

1,200 L

Ka stok

KODI: H-987698990 Kategori: ,

PASTE SALDIMI ME DENSITET TE LARTE

Paste saldimi me densitet te larte per iPhone x xs xs max.

Pasta heq mbetjet e oksidimit nga maja e veglave te punes pa i demtuar.

E pershtatshme per pllaken e qarkut te Iphone X Xs Xs Max dhe riparimin e vendosjes se motherboardit.

Specifika:

  • Modeli: SP-X
  •  Pesha: 50 g
  • Përbërja e aliazhit është e pastër
  •  E imët dhe ngjitëse

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Paste

Ngjyra

Be the first to review “Paste saldimi me densitet te larte Relife Solder paste”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste saldimi relife shitje online ne dyqan taxi

Paste saldimi me densitet te larte Relife Solder paste