Pasqyre muri me ngjitje | Acrylic Sticker

1,290 L

Ka stok

KODI: Pasqyre-muri-me-ngjitje Kategori: , ,

PASQYRE MURI ME NGJITJE | ACRYLIC STICKER

Zbukuroni dhe arredoni ambientet e shtepise, zyres dhe dhomes tuaj me kete pasqyre muri.

Material miqesor ndaj mjedisit, i papershkueshëm nga uji, rezistent ndaj korrozionit.

Pasqyra eshte e thjeshte ne vendosje dhe e pershtatshme per cdo ambient fale dizajnit elegant ne formen e nje pende.

Eshte produkti ideal per dekorimin e mureve duke i dhene gjalleri pamjes se dhomes.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pasqyre muri me ngjitje | Acrylic Sticker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre ngjitese me adeziv dyqan taxi

Pasqyre muri me ngjitje | Acrylic Sticker