Papuce pambuku per dimer | Huggle Slipper Socks

1,590 L

Ka stok

 • Papuce pambuku cilesore.
 • Mbani kembet tuaja te ngrohta duke mos pasur shqetesime nga i ftohti.
 • Te pershtatshme per te gjithe familjen.
 • Komode dhe me dizajn te bukur.
KODI: papuce-pambuku Kategori: , , ,

PAPUCE PAMBUKU PER DIMER 

Papuce pambuku me te cilat nuk do e ndjeni te ftohtin e dimrit ne asnje moment te dites suaj. Mbajini kembet tuaja te ngrohta dhe te relaksuara. Komoditeti dhe ngrohtesia qe do ju falin keto papuce do j’u bejne te mos i hiqni kurre nga kembet tuaja.

Corape komode prej materialit te pambukut

Jeni lodhur duke kerkuar menyren per te ngrohur vazhdimisht këmbët tuaja të ftohta? Çorapet e perditshme janë të holla, të buta dhe thjesht nuk ju mbajnë ngrohtë sa duhet?  çorapet me material cilesor te pambukut. Super te buta dhe komode, te cilat nuk do të doni kurrë t’i hiqni! Çorapet Huggle ™ Slipper janë bërë me pëlhurë ultra-pelushi dhe një rreshtim super të ngrohtë dhe të butë.

E shkëlqyeshme për netët e ftohta të dimrit! Papucet perbehen nga disa mbërthimet silikoni ne pjesen e poshtme te tyre, te cilat sigurojnë qendrueshmeri për dyshemetë e forta. Nuk ka më rrëshqitje !

Papucet prej pambuku janë me madhësi që i përshtatet të gjithëve! Te shkëlqyera për të gjithë familjen! Gjithashtu lahen në makinë, kështu që ato qëndrojnë me gëzof dhe të butë. Gjithmonë qëndroni të ngrohtë dhe komod me çorapet tona!

Specifikat:papuce pambuku per ne dimer bli online dyqan taxi
 • Te perbera nga material i bute dhe komod.
 •  Mbërthime silikoni per sigurine tuaj.
 •  Një madhësi e cila ipërshtatet të gjithëve.
 •  Praktike per cdo moment te dites.
 • Komode dhe me dizajn te bukur.
 • Mund të lahen në makinë.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Papuce pambuku per dimer | Huggle Slipper Socks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

papuce pambuku blerje online ne dyqan taxi

Papuce pambuku per dimer | Huggle Slipper Socks