Pajisje stervitje per Push Up Stand JT 12

1,990 L

Ka stok

KODI: JT124456 Kategori: , ,

PAJISJE STERVITJE PUSH UP STAND

Pajisje stervitje per meshkuj dhe femra bere nga PVC me cilesi te larte, mjaft e forte dhe e qendrueshme per te mbajtur cdo peshe.

Pajisja do te zvogeloje tendosjen e kycit te dores dhe do te permiresoje efektivitetin e shtytjeve.

Push up stand do t’ju ndihmoje te ndryshoni qendren e gravitetit duke ndryshuar kendin midis trupit tuaj dhe dyshemese per te shmangur demtimin e muskujve.

Te lehta per t’u perdorur dhe te pershtatshme per stervitje me performance te larte duke garantuar nje game me te madhe levizjesh.

Ideale per perdorim ne kushte shtepie, palester per fillestare apo dhe profesioniste te stervitjes. Mundesojne stervitje shume efektive per te punuar ne zonen e barkut, shpatullave, gjoksit dhe tricepsit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Pajisje tonifikimi

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje stervitje per Push Up Stand JT 12”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per stervitje push up stand online ne dyqan taxi

Pajisje stervitje per Push Up Stand JT 12