Pajisje prerese ushqimesh 120W FA-5110-3 Food slicer

8,490 L

Ka stok

KODI: 9003898511031 Kategori: ,

PAJISJE PRERESE USHQIMESH

Pajisje prerese ushqimesh prej celiku inox me teh 17 cm dhe fuqi 120 W. Perfekte per te prere ne feta sallam, djathe apo buke.

Preresi FA-5110-3 siguron prerje efikase te produkteve ushqimore te ndryshme ne feta duke ruajtur formen e tyre. Ofron mundesine e zgjedhjes se trashesise se fetave deri ne 20 mm.

E bere nga material celik inoksi ka diameter prej 170 mm dhe rezistence per perdorim afatgjate. Hapesira mbrojtese rrit sigurine gjate funksionimit te preresit dhe kutia metalike garanton rezistence ndaj demtimeve.

Specifika:

  • Teh inox 170 mm
  • Celes ON/OFF & PULSE
  • Trashesia e rregullueshme 0-20 mm
  • Teh preres per te parandaluar ngjitjen e ushqimit
  • Emetimi i zhurmes ≤ 63 dB(A)
  • Tensioni 220-240 V
  • 50 Hz
  • Fuqi 120 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Fuqia Watt

120w

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje prerese ushqimesh 120W FA-5110-3 Food slicer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5110 3 preres ushqimesh online ne dyqan taxi

Pajisje prerese ushqimesh 120W FA-5110-3 Food slicer