Kuti buke – Set per Kafe Sheqer dhe Caj

2,900 L

Ka stok

  • Seti permban:
  • Kutine higjenike per vendosjen e bukes
  • Kutine e kafese
  • Kutine e sheqerit
  • Kutine e cajit

 

E BardheGriKafe
Pastro
KODI: 2010279 Kategori: ,

KUTI PER BUKE – KAFE – SHEQER – UJE

Kuti buke – Set per Kafe Sheqer dhe Caj

Set 100% higjenik dhe hermetik per te mbajtur te paster dhe te rregullt kuzhinen. Sistemoni produktet e perdorimit te perditshem, buken, kafen, sheqerin ne kete kuti multifunksionale. Buka juaj do te jete e sgurt nga buken nga lageshtia, insektet dhe pluhurat. Ndersa caji, sheqeri dhe kafeja e ndare ne keto mini kuti do ti japin nje tjeter pamje kuzhines suaj.

Pajisja eshte e perbere nga material jo toksik, higjenik dhe rezistent ndaj konsumit.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Kuti buke – Set per Kafe Sheqer dhe Caj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set kuzhine

Kuti buke - Set per Kafe Sheqer dhe Caj