Pajisje per waffle DSP KC1168

2,090 L

Ka stok

KODI: d2324845 Kategori: ,

PAJISJE PER WAFFLE

Pajisje per Waffles – DSP KC-1168

Mund te beni lehtesisht Waffle edhe ne shtepi, ne cdo moment te dites, ne vetem pak minuta.

DSP waffle maker  per embelsirat perbehet nga pllaka ne forme katroresh te vegjel, antingjites, percjelles shume te mire te nxehetesise qe pergatisin waffles per vetem pak minuta.

Me temperature te rregullueshme, material qe nuk ngjit dhe pastrohet lehtesisht. Kontroll Automatik i temperatures.

Specifika:

  • Tensioni 220-240V.
  • Frekuenca: 50/60Hz.
  • Fuqia: 1400W.
  • Permasat e pllakes: 21.5*12.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Waffle Maker

Be the first to review “Pajisje per waffle DSP KC1168”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp waffle maker kc1160 ne dyqan taxi

Pajisje per waffle DSP KC1168