Pajisje per kacurrela DSP 20174 Deep waves

2,190 L

Ka stok

KODI: d2324869 Kategori: ,

PAJISJE PER KACURRELA DSP 20174

Pajisje per kacurrelat perfekte me dy shufra per te formuar onde te dallgezuara.

Ne vetem pak caste shufrat do te ngrohen deri ne 450F per te krijuar stilimin e deshiruar.

Butoni i ndezjes/fikjes perdoret per kontrollin e fuqise dhe temperatures.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 125 W
  • Materiali: i veshur me qeramike
  • Kontrolli NTC i ngrohesit PTC
  • Diametri i tubit te ngrohjes: 25 mm
  • Ngroheni deri ne 450℉ ne 3 minuta
  • 5 Temperatura e vendosjes: 250℉-300℉-350℉-400℉-450℉
  • Butoni i ndezjes/fikjes perdoret per kontrollin e fuqise dhe temperatures
  • Kordoni i rrymës rrotulluese 360°

Bli lire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mash per Floket

Be the first to review “Pajisje per kacurrela DSP 20174 Deep waves”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mashe flokesh me dy shufra online ne dyqan taxi

Pajisje per kacurrela DSP 20174 Deep waves