Pajisje per hapjen e avokados Avocado tool 3 in 1

590 L

Ka stok

KODI: i-987654 Kategori: ,

PAJISJE PER HAPJEN E AVOKADOS

Pajisje per hapjen e avokados me 3 funksione ne nje te vetme hapjen, heqjen e berthames dhe prerjen ne feta.

Feta perfekte te avokados se qeruar jane vetem disa sekonda larg me kete mjet me tre pjese.

Tehu i dhembezuar e pret lehtesisht lekuren, gropa rrethore nxjerr berthamen dhe tehet plastike krijojne feta te pastra dhe uniforme.

Preresi i avokados eshte bere nga plastika e pershtatshme per ushqimin miqesor ndaj mjedisit dhe celik inoks. Eshte i forte dhe i qendrueshem.

Me preresin e avokados 3 ne 1, mund te prisni lehtesisht avokadon, te hiqni berthamen dhe t’i ndani ne 7 pjese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje per hapjen e avokados Avocado tool 3 in 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per avokado online ne dyqan taxi

Pajisje per hapjen e avokados Avocado tool 3 in 1