Pajisje mbrojtese per gjurin | Skateboard knee pad

990 L

Ka stok

Pajisje mbrojtese per krahet, duart dhe gjunjte bere nga materiali PVC, e lehte, parandalon demtimet e kycit te dores, berrylit dhe gjurit.

KODI: s-98872 Kategori: ,

PAJISJE MBROJTESE PER GJURIN

Pajisje mbrojtese per gjurin te dizajnuara per sigurine e femijeve gjate sporteve, vecanerisht per patinazh Skateboard Hoverboard, ciklizem dhe sporte te tjera.

Profesionale dhe komode: rripat elastike jane te rregullueshem per me shume rehati gjate lojes dhe shkuma EVA e brendshme do te siguroje kalimin e ajrit permes tyre duke kufizuar djersitjen.

Seti vjen me dy mbrojtese per gjunjet, dy per krahet dhe dy dorashka per duart.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mbrojtese gjuri

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje mbrojtese per gjurin | Skateboard knee pad”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese per gjurin blerje online ne dyqan taxi

Pajisje mbrojtese per gjurin | Skateboard knee pad