Paisje pastrimi per enet e kuzhines | Dish Wand

690 L

Ka stok

  • Marka : Scotch Brite
  • Materiali: Sfungjer + Plastik
  • Madhesia : 25×5.5cm
  • Doreze plastike ne te cilen mbahet ilaci per pastrimin e eneve te kuzhines.
  • Ideaur per pastrimin e llojeve te ndryshme te kuzhines.
KODI: ECC-20620-0238 Kategori: , , ,

PAISJE PASTRIMI PER ENET E KUZHINES

SFUNGJER PER LARJEN E ENEVE- DISH WAND

Larja e eneve eshte nje nder proceset me te rendesishme te kuzhines pasi eshte higjiena e pare qe duhet te sistemohet ne kuzhinen tone duke qene se cdo gje qe ne bejme ne aty lidhet pikerisht me to. Nese enet nuk jane te nje mateiali cilesor, nuk ruhen sic duhet apo nuk marrin pastrimin qe kane nevoje kjo gje mund te shkaktoje jo vetem demtimin e tyre, por edhe rrezikimin e shendetit tone.

SFUNGJER PER LARJEN E ENEVE-DISH WAND

Paisja per pastrimin e eneve te kuzhines eshte nje zgjedhje perfekte pasi vjen me nje super kualitet dhe nje super cmim.

Ky sfungjer nuk duhet t’i mungoje ne ansje menyre kuzhines tuaj, pasi jo vetem qe e bene me te thjeshte dhe me te perkyer pastrimin e eneve nga ju por edhe mban higjienen e kuzhines te shkelqeje nga pastertia dhe rregulli.

Ndryshe nga sfungjeret e tjere kjo paisje pastrimi ka te vecante fakti se ne dorezen e saj ajo mund te mbaje ilacin e eneve i cili aplikohet ne sfungjer sa here qe ju prekni dorezen duke bere akoma me te thjeshte larjen e eneve te kuzhines pa shkaktuar edhe rremuje.

Ajo eshte e ideaur per te gjitha llojet e eneve te kuzhines.

Pastron ne menyre perfekte pasi sfungjeri ka aftesi te larta pastrimi dhe i bene balle cdo siperfaqe qe mund te kene enet tuaja.

Nuk ze hapesire fare ne kuzhinen tuaj dhe pasi te keni mbaruar procesin e pastrimit te pajisjeve te kuzhines ju duhet te shpelani me uje te bollshem edhe sfungjerin e ketij produkti.

SPECIFIKIMETdish wand sfungjer pastrues enesh bli online dyqan taxi

Marka : Scotch Brite

Materiali: Sfungjer + Plastik

Madhesia : 25×5.5cm

Doreze plastike ne te cilen mbahet ilaci per pastrimin e eneve te kuzhines.

Mund ta mbushni me ilac enesh sa here te deshironi dhe me cilindo lloj qe deshironi.

Ideaur per pastrimin e llojeve te ndryshme te kuzhines.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

,

Be the first to review “Paisje pastrimi per enet e kuzhines | Dish Wand”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dish wand sfungjer pastrues enesh bli online dyqan taxi

Paisje pastrimi per enet e kuzhines | Dish Wand

WhatsApp chat