Oukitel l3 | Celular me butona dual sim black

2,590 L

Ka stok

Specifikat | Celulare

Marka: Oukitel
Rrjeti: 
2GB
Dual Sim
Dimensionet
: 4.4*1.9*0.6inch
Ekrani: 1.8inch
Sistemi operativ: Android
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1000mAh

OUKITEL L3 CELULAR ME BUTONA

Oukitel l3 | Celular te thjeshte | Blerje online & te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Nje nga telefonat me te lire klasike me butona.
Ofron hapesire per dy karta. Ju mund te ruani kontaktet personale dhe ato te punes ne nje telefon.
Nuk eshte me e nevojshme te mbani 2 telefona dhe te jeni gjithmones te kujdesshem.

oukitel l3 ne dyqan taxi

Celular Oukitel l3 ka kamera e cila ju ndihmon te ruani pamjet qe deshironi te ngelen per nje kohe te gjate ne memorien tuaj.
Kamera per te kapur aventurat tuaja.
Me kameren e pasme te integruar, nuk do te humbisni asnje moment. Gjithashtu ka aftesine per te regjistruar video.
Mbani kujtimet tuaja me te mira ne cdo cast prane vetes.

CELULAR OUKITEL ME BUTONA

Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim.
Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
ky telefon oukitel eshhte shume praktik per rutinen tone te perditshme. mund te vendoset ne xhep, cante madje dhe ne porotofolin tuaj.

Oukitel L3 Dyqan Taxi Online Celular AL

Oukitel l3 ka nje ekran 1.8inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit te telefonit. Madhesia e shkronjave eshte e pershtatshme dhe per moshat e medha. Te cilat shpeshhere kane probleme me dallimin e tyre.

Celular Oukitel | Dyqan Taxi

Oukitel l3 | Celular te thjeshte | Blerje online & te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi

Specifikat 

Marka: Oukitel
Rrjeti: 
2G
Dual Sim
Dimensionet
: 4.4*1.9*0.6inch
Ekrani: 1.8inch
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1000mAh


Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Oukitel l3 | Celular me butona dual sim black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

oukitel l3 celulare telefone dyqan taxi online blerje

Oukitel l3 | Celular me butona dual sim black