Organizues per kepucet me 10 rafte

990 L

Ka stok

KODI: t9570 Kategori: ,

Organizues qe vendoset poshte krevatit

Organizoni kepucet tuaja dhe shmangni rremujen .

Organizuesi i kepuceve vjen me 10 rafte,

Pasi te vendosni te gjithe kepucet qe deshironi mund ta vendosni lehtesisht poshte krevatit per te shmangur rremujen.

Materiali eshte i plote dhe i forte .

Pjesa e siperme e organizuesit ka nje nje cope te tejdukshme nga e cila ju mund te shikoni kepucet dhe te perzgjidhni te preferuarat tuaja.

Permasat 58*58*12 cm

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per kepucet me 10 rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues per kepucet me 10 rafte