Mbrojtese dysheku kundra ujit Blerje Online

2,690 L

Ka stok

16913

KODI: 3830055831079 Kategori: , ETIKETIMI:

Mbrojtese dysheku kundra ujit

Mbrojtese Dysheku

  • Dizenjuar per te sigururar mbrojtje totale te dyshekut tuaj ndaj lageshtires, papastertive dhe njollave.
  • Lejon percimin e ajrit duke ofruar freski ne cdo moment.
  • Material 80 % pambuk dhe 20 % mikrofiber.
  • Lahet lehtesisht ne lavatrice ne temperature 60 grade.
  • Dimensione: 140 x 200 cm.
  • Kodi: VP0027

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbrojtese Dysheku

Be the first to review “Mbrojtese dysheku kundra ujit Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbrojtese dysheku kundra ujit Blerje Online