Jorgan Andorra prej pambuku

5,790 L

Ka stok

17563

KODI: 3830055839440 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Andorra prej pambuku

Jorgan Androrra

  •  I pershtatshem per tu perdorur gjate gjithe vitit ne cdo stine.
  • Material 100% pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit.
  • Teper miqesor cka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme.
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje.
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice!
  • Dimensione: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0073.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Andorra prej pambuku”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Andorra prej pambuku