Organizues thikash per kuzhinen | Knife Holder | Bli Online

1,990 L

Ka stok

  • Mban nje game te gjere thikash
  • Projektuar me dy nivele
  • I pershtatshem edhe per sirtaret qe kane nje gjatesi ose hapesire minimale
  • Eshte anti-rreshqites
  • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem

 

KODI: GI-01901 Kategori: , , ,

ORGANIZUES THIKASH PER KUZHINEN | KNIFE HOLDER

Mbajtes i nje game te gjere thikash. Organizues thikash per kuzhinen perfekt per mbajtjen e thikave te ndryshme. Projektuar me dy nivele per te mbajtur gjatesi te ndryshme te thikave. Ne nivelin e siperm eshte krijuar per thika me gjatesi te vogel kurse pjesa e poshtme eshte e pershtatshme per thikat me gjatesi te madhe. Organizuesi eshte i pershtatshem per sirtaret qe kane nje gjatesi ose hapesire minimale. Ky mbajtes thikash puthitet mire me siperfaqen pasi eshte anti-rreshqites dhe nuk do te rreshqase sado qe ju te levizni sirtret. Ju do ta pastroni shume lehte mjafton thjesht ta shpelani me uje te bollshem.

MBAJTES PER SISTEMIMIN E THIKAVE TE KUZHINES TUAJ | DYQAN TAXI 

  • Mban nje game te gjere thikash     Organizues-thikash-per-kuzhinen
  • Projektuar me dy nivele
  • I pershtatshem edhe per sirtaret qe kane nje gjatesi ose hapesire minimale
  • Eshte anti-rreshqites
  • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem

Bli online ne Dyqan Taxi dhe merreni me cmimin me te mire

 

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Organizues thikash per kuzhinen | Knife Holder | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues thikash per kuzhinen | Knife Holder | Bli Online