Ore tavoline me motive mesdhetare ne shitje

1,590 L

Ka stok

KODI: 998876543530770 Kategori: ,

ORE TAVOLINE ME MOTIVE MESDHETARE

Ore tavoline me motive mesdhetare qe do t’ju kujtoje detin, e pershtatshme per tavolinen e shtepise apo zyres suaj.

E bere nga kornize druri me cilesi te larte dhe dekorime te punuara me mjeshteri.

Ora e tavolines eshte e qetë gjate punimit dhe e sakte, pa krijuar zhurma bezdisese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Ore tavoline

Ngjyra

,

Be the first to review “Ore tavoline me motive mesdhetare ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore tavoline shitje online ne dyqan taxi

Ore tavoline me motive mesdhetare ne shitje