Ore per femije LOL | Intresting watch

990 L

Ka stok

 • Shoqërohet nga një dritë e ndezur kur shtypet butoni i djathtë.
 • Material cilësor i rripit të orës.
 • Cilësi e shkëlqyer e orës.
 • I përshtatshëm për dhurata / suvenire të fëmijëve tuaj.
 • Materiali i litarit: Gome cilesore.
KODI: i20100014-lol-watch KATEGORIA:

ORE PER FEMIJE LOL 

Ore per femije LoL, nje ore kaq interesante dhe me nje dizajn unik dhe te bukur. Material i rripit prej gome icilesise se larte.Nuk do i bezdise femijet tuaj apo t’i krijoj alergji te ndryshme. Ideale per femijet tuaj dhe nje ide teper interesante per dhurate.

Specifikimet:ore per femije lol bli online dyqan taxi
 • Shoqërohet nga një dritë e ndezur kur shtypet butoni i djathtë.
 • Material cilësor i rripit të orës.
 • Cilësi e shkëlqyer e orës.
 • I përshtatshëm për dhurata / suvenire të fëmijëve tuaj.
 • Materiali i litarit: Gome cilesore.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Ore per femije LOL | Intresting watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore per femije lol bli online dyqan taxi

Ore per femije LOL | Intresting watch