Ore me Bluetooth per femra Kieslect Lora watch

7,890 L

Ka stok

KODI: i220011 Kategori: ,

ORE ME BLUETOOTH PER FEMRA

Ore me bluetooth ne ngjyre roze te lehte, per femra.

Ora mundeson biseda dhe thirrje permes lidhjes Bluetooth.

Me altoparlante dhe mikrofona te integruar, te cilet ju lejojne t’u pergjigjeni telefonatave ne oren tuaj me cilesi te qarte te zerit.

Lora watch ka asistent zanor te dedikuar per komanda te tilla si telefonimi i kontakteve, luajtja e muzikes etj.

Madhesia e ekranit 1.32 inc, gjysme Amoled, mundeson prekje te plote dhe ngjyra me pamje 3D.

Karakteristika:

  • Ore per femra Kieslect Lora
  • I papërshkueshëm nga uji IP68
  • Kapaciteti: 280 mah
  • Karikimi i plote: 2 ore
  • Kohezgjatja: 3-5 dite
  • Rezolucioni: 360×360

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Ore me Bluetooth per femra Kieslect Lora watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kieslect lora smart call ore per femra bli online ne dyqan taxi

Ore me Bluetooth per femra Kieslect Lora watch