Ore inteligjente full touch EARLDOM ET SW7

3,290 L

Ka stok

 • Ekran 1.85inch
 • Full touch
 • Bluetooth BT5.1
 • Perputhet me sistemet Andoit4.4+ dhe IOS8.0+
 • Bateria 230mAh
KODI: i23233 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE ET SW7

Ore inteligjente nga Earldom me dizajnin me unik te nje ore smart.

Vjen me rrip silikoni te heqshem dhe te thurur metalik.

Vecori unike te perfshira te gjitha ne nje ore per te monitoruar shendetin, bere telefonata, lloje te ndryshme sportive per aktivitetet fizike dhe shume te tjera.

I pershtatshem per lidhje me sistemet Android4.4+ dhe IOS8.0+ fale Bluetooth BT5.1.

Njoftime nga thirrjet,sms aplikacionet tuaja në rrjetet sociale(facebook,Whatsapp).

Specifika:

 • Ekran 1.85inch
 • Full touch
 • Bluetooth BT5.1
 • Perputhet me sistemet Andoit4.4+ dhe IOS8.0+
 • Bateria 230mAh
 • Monitorues i gjumit dhe shendetit
 • Lloje te ndryshme sportive
 • 5 Menu view
 • Thirrje bluetooth
 • Stopwatch
 • Muzika
 • Moti
 • Rezistente ndaj ujit IP67

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Ore inteligjente full touch EARLDOM ET SW7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch etsw7 online ne dyqan taxi

Ore inteligjente full touch EARLDOM ET SW7