Ore dore Haylou GST Smart Watch

4,290 L

Ka stok

 • Marka Haylou
 • Permasa 49,9 x 38,7 x 11,7 mm
 • Ekran TFT 1,69 inch
 • Rezolucion 240 x 280 px
 • Bluetooth 5.1
KODI: h23007 Kategori: ,

ORE DORE HAYLOU GST

Ore dore inteligjente Haylou GST vjen me ekran te madh me rezolucion 240×280 pixel, me cepa te harkuar xhami 2.5D.

Mat me perpikmeri dhe analizon te dhenat e aktivitetit tuaj fizik, regjimit tuaj te gjumit, rrahjet e zemres, nivelin e oksigjenit si dhe shume opsione te tjera.

Specifika:

 • Marka Haylou
 • Permasa 49,9 x 38,7 x 11,7 mm
 • Ekran TFT 1,69 inch
 • Rezolucion 240 x 280 px
 • Bluetooth 5.1
 • Sensor i rrahjeve te zemres, levizjes, oksigjenit ne gjak
 • Kapacitet i baterise 220 mAh
 • Sistem Android 6.0/ iOS 11.0 dhe me lart
 • Jetegjatesia e baterise 9 dite

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

ore dore smart gst online ne dyqan taxi

Ore dore Haylou GST Smart Watch