Ore DKNY elegante per femra – Womens Watch

14,000 L

Ka stok

Specifikat 

Marka: DKNY
Modeli: NY2230
Materiali: Celik inoks
Ore Analoge
Lloji i levizjes: Auto Quartz
Forma e bazes: Katrore
Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra
KODI: S-DKNY-NY-2230 KATEGORIA:

ORE DKNY ELEGANTE PER FEMRA

Ore DKNY Elegante per femra

Ore e mahnitshme dhe interesante per zonja. Materiali celikut inoks dhe ngjyra argjend e bejne te jete rezistente ne uje  deri ne 30 metra.

Specifikat 

Marka: DKNY
Modeli: NY2230
Materiali: Celik inoks
Ore Analoge
Lloji i levizjes: Auto Quartz
Forma e bazes: Katrore

Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Outlet

Outlet

Be the first to review “Ore DKNY elegante per femra – Womens Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ORE ELEGANTE PER FEMRA

Ore DKNY elegante per femra - Womens Watch