Ngrohese portative Nikai – Electric Fan Heater

3,200 L

Ka stok

Karakteristika
Dizajn kompakt.
Tre modalitete ventilatoret e ftohjes, te ngrohjes dhe te ajrit te nxehte.
E sigurte, e rehatshme dhe porative.
Termostat i rregullueshem.
Mbrojtje nga mbinxehja.
Rrotullim ne 180 grade.
Ngrohje e shpejte brenda 3 sekondave.
KODI: L-ngrohese-elektrik-nikai-fan-heater-ah002 Kategori: ,

Ngrohese portative Nikai – Electric Fan Heater

Ngrohese portative Nikai – Electric Fan Heater

Karakteristika
Dizajn kompakt.
Tre modalitete ventilatoret e ftohjes, te ngrohjes dhe te ajrit te nxehte.
E sigurte, e rehatshme dhe porative.
Termostat i rregullueshem.
Mbrojtje nga mbinxehja.
Rrotullim ne 180 grade.
Ngrohje e shpejte brenda 3 sekondave.
Specifika 
Fuqia: 1000W
Tensioni: 220V
Frekuenca: 50Hz
Siperfaqja e ngrohjes: 20 metra katrore
Materiali: ABS
Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese portative Nikai – Electric Fan Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese portative Nikai - Electric Fan Heater

Ngrohese portative Nikai - Electric Fan Heater