Ngrohese pellushi per kembe te ftohta| Bli online

2,990 L3,490 L (-14%)

Ka stok

Per kembe te ftohta, pellush me ngrohje zgjidhja me e mire.

NGROHES ELEKTRIK PER KEMBE ME FUQI 10W

Per kembe te ftohta, pellushi qe garanton ngrohje teper te nxehte , e pershtatshme per dite te ftohta.

Me rezistence te brendshme, perbehet nga cope shume e bute dhe e ngrohte.

Materiali

Velvet i mbushur me pambuk, ne ngjyre gri, kafe, roze.

Permasat: 29 x 24x 21 cm

E pajisur me fishe usb

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Përmasa 0.1 × 0.1 × 0.1 cm
Be the first to review “Ngrohese pellushi per kembe te ftohta| Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kembe te ftohta pellush me korent dyqan taxi bli online

Ngrohese pellushi per kembe te ftohta| Bli online

2,990 L3,490 L (-14%)

Shto ne Shporte