Ngrohese elektrike e vogel me ventilator | First Austria 2000w

2,290 L

Ka stok

NGROHESE ELEKTRIKE FIRST AUSTRIA

Sigurohuni qe shtepia juaj te jete e ngrohte gjate diteve te ftohta me ngrohese elektrike me ventilator First Austria.

Zgjidhje ideale per shtepine jo vetem ne mbremjet e fresketa, por edhe ne ditet e ngrohta fale modalitetit te saj edhe si ventilator.

Fale funksionit te ftohjes, ju mund te rregulloni temperaturen sipas nevojave tuaja.

Kontrolli i temperatures se ambientit me ane te 6 nivele te qarkullimit te ajrit, fale te cilit mund te kontrolloni temperaturen.

Ne ditet e ftohta kur duhet te ngroheni, aktivizoni fluksin e plote te ajrit dhe shijoni ajrin e ngrohte ne shtepine tuaj.

Ne vere, aktivizoni funksionin e ftohjes dhe merrni fryme lehtesuese. Me doreze mbajtese per ta levizur lehtesisht ne dhomen qe deshironi ta perdorni.

Ngrohesja ka gjithashtu nje termostat me te cilin mund te vendosni automatikisht temperaturen e duhur te ambientit. Funksion mbrojtes nga mbinxehja; kur temperatura brenda pajisjes tejkalon standardin, ngrohesi do te ndaloje se punuari.

Specifika

  • Modeli FA 568-2
  • 3 nivele ngrohjeje
  • Niveli i zhurmës: 52 dB
  • Fuqia maksimale: 2000 W
  • Termostat
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Furnizimi me energji elektrike 220-240 V

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Be the first to review “Ngrohese elektrike e vogel me ventilator | First Austria 2000w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese me ventilator first austria bli online ne dyqan taxi

Ngrohese elektrike e vogel me ventilator | First Austria 2000w