Ngrohes elektrik vertikal Micatronic Heater Inova

6,900 L

Ka stok

Ngrohes elektrik vertikal Micatronic jo vetem qe ploteson nevojat tuaja baze, duke kursyer hapesiren me permasat dhe formen praktike, por ju jep gjithashtu ngrohtesine e duhur duke kursyer energjine.

NGROHES ELEKTRIK VERTIKAL MICATRONIC

Ngrohes elektrik Micatronic Infrared Tower me dizajn inovator, i pershtatshem per perdorim te brendshem dhe te jashtem.ngrohes infrared per shtepi bli online ne dyqan taxi

Me trup vertikal prej alumini siguron ngrohje te shpejte dhe efektive per hapesirat e brendshme te vogla, mesatare dhe te medha.

Me termostat te rregullueshem te integruar per t’ju pershtatur nevojave tuaja.

Teknologjia unike Micatronic perdor nanoteknologjine duke lejuar qe filamenti te funksionoje vertikalisht. Gjithashtu i jep ngrohesit tre here me teper jetegjatesi se ngroheset e zakonshme.

Lehtesisht i levizshem, ngrohesi vertikal mbrohet nga permbysja dhe permban nje sensor te sigurt afersie me nderprerje automatike.

Nxehtesia e prodhuar nga keto ngrohese me kursim te energjise eshte e sigurt dhe pa ere, pasi nuk e thajne ajrin dhe nuk konsumojne oksigjen.

Specifika

  • Dizajn unik vertikal
  • Kapaciteti ngrohes 8-23m2
  • Elementi ngrohes mikrotronik jep 3 here jetegjatesi
  • Performancë e larte

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Be the first to review “Ngrohes elektrik vertikal Micatronic Heater Inova”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohese vetikale micatronic shitje online ne dyqan taxi

Ngrohes elektrik vertikal Micatronic Heater Inova