Nderese rrobash Venus ne shitje online

1,990 L

Ka stok

KODI: 998876543530784 Kategori: , ,

NDERESE RROBASH VENUS

Nderese rrobash Venus ideale per ata qe kerkojne prakticitet dhe cilesi ne te njejten kohe.

Varesja e rrobave kursen hapesiren e shtepise tuaj per varjen e rrobave fale dizajnit te saj praktik te palosshem.

Prodhuar me tub celiku me boje pluhuri epoksi dhe pjese polipropileni, qe mbrojne dyshemene nga gervishtjet e mundshme.

Ajo ka tete shufra ne qender dhe dy krahe anesor me nga pese shufra secila qe mbajne afersisht 24 kg rroba te lagura te shperndara ne menyre te barabarte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

nderese rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Nderese rrobash Venus ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese rrobash venus shitje online ne dyqan taxi

Nderese rrobash Venus ne shitje online