Mbajtese komode per rrobat | Nderese me tre nivele

2,290 L

Ka stok

  • Mund te paloset.
  • Perbehet nga tre nivele ose kate.
  • Material alumini.
  • Permasat 60cm x 53cm x 144cm.
  • Mund ta merrni me vete edhe ne udhetime ne natyre.
KODI: mbajtese rrobash-3 tier Airer KATEGORIA:

MBAJTES PER THARJEN E RROBAVE

NDERESE ME TRE NIVELE PER RROBAT | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Thani lehtesisht rrobat ne ambientet e mbyllura, pa shume hapesire me kete nderes rrobash shume e dobishme, fale tre rafteve mbajtese.

NDERESE ME TRE NIVELE PER NDERJEN E RROBAVE

Kjo nderese ju kursen me teper hapesiren, ju ndihmon te organizoni rrobat tuaja dhe ju vjen ne ndihme me shume per te pasur rregull dhe ne banesen tuaj.

3 Tier Airer clothes mbajtese rrobash bli online dyqan taxiNderesja e rrobave eshte ne gjendje te mbaje deri ne 19 kg peshe te ngarkuara ne te. Ajo perbehet nga kembeza jo te lemuara te cilat bejne qe mbajtesja e rrobave mos te rreshqasi as ne siperfaqet e lemuara dhe as ne siperfaqet e tjera qe kane nje terren paksa me te veshtire.

Kjo mbjatese perbehet nga materiali i aluminit qe e bene shume rezistente ndaj temperaturave te mjedisit dhe pershkrueshmerise nga uji.

Ajo pastrohet me leter te thate per te mos ndotur rrobat qe vendosen ne te dhe te ruaj cilesine e materialit te saj.

Permasat e kesaj paisje jane 60cm x 53cm x 144cm. Nje madhesi shume e pershtatshme per cdo cep te shtepise suaj qe ju e shihni si te pershtatshem per te nderur rrobat tuaja qe te thahen.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha3 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese komode per rrobat | Nderese me tre nivele”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

3 Tier Airer clothes mbajtese rrobash bli online dyqan taxi

Mbajtese komode per rrobat | Nderese me tre nivele