Ndares ekrani LCD universal per heqje kornize

13,500 L

Ka stok

KODI: i-00101135 Kategori: ,

NDARES EKRANI LCD UNIVERSAL

Ndares ekrani Lcd model universal i pershtatshem me heqjen e sigurt te tyre pa demtuar xhamin e brendshem.

Fuqia thithese e struktures eshte rritur me 40%. e cila nuk e demton LCD-ne e celularit.

Nepermjet butonave te kontrollit te temperatures do te mund te kontrolloni dhe vendosni gradacionin qe nevojitet per shkrirjen e komponenteve ngjites.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Ndares ekrani LCD universal per heqje kornize”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ndares ekrani universal online ne dyqan taxi

Ndares ekrani LCD universal per heqje kornize