Multimeter dixhital me ekran LCD Sunshine

2,900 L

Ka stok

KODI: H-9876999 Kategori: ,

MULTIMETER DIXHITAL ME EKRAN LCD

Multimeter dixhital LCD Sunshine DT-17N  eshte testues automatik i instrumenteve dixhitale per veglat e riparimit.

Mund te perdoret per te matur tensionin DC dhe tensionin AC, rrymen DC dhe rezistencen e rrymes AC, Dioden e kapacitetit, temperaturen, testin e ndezjes-fikjes.

I pajisur me ekran per nje pamje me te qarte dhe mbrojtje nga mbingarkesa.

Specifika:

  • Numri i modelit DT-17N
  • Marka Sunshine
  • Ekrani 4 shifror
  • Dimensioni 184x90x46cm
  • Pesha 320g
  • Tensioni 9V
  • Lagështia relative më pak se 80%
  • Gama e kapacitetit matës 60nF-6000uF

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Multimeter

Ngjyra

Be the first to review “Multimeter dixhital me ekran LCD Sunshine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multimeter dixhital sunshine shitje online ne dyqan taxi

Multimeter dixhital me ekran LCD Sunshine