Nobel1 Multicooker – Tenxhere me Presion – N1

4,490 L

Ka stok

Teknologji gatimi me presion dhe pa presion.
Multicooker ekonomik.
Cdo gje do te jete gati per ju, mjafton te vendosni kohen dhe temperaturen.
Programon kohen kur deshironi qe te nis pergatitjen e ushqimit deri ne 24 ore me vone.
E pajisur me valvul per clirimin e presionit.

KODI: L-multicooker-nobel1-tenxhere-me-presion Kategori: , ,

MULTICOOKER NOBEL1 

Multicooker Nobel1 – Tenxhere me Presion – N1

Teknologji gatimi me presion dhe pa presion.
Multicooker ekonomik.
Cdo gje do te jete gati per ju, mjafton te vendosni kohen dhe temperaturen.
Programon kohen kur deshironi qe te nis pergatitjen e ushqimit deri ne 24 ore me vone.
E pajisur me valvul per clirimin e presionit.
Sensor temperature dhe presioni.
Mbrojtje nga mbinxehja.
Sinjal njoftues kur ushqimi eshte gati.

NOBEL1 MULTICOOKER

Specifikat

Fuqia: 1100 watt
Kapaciteti: 5 litra
Dhe ekran LED


Dyqan Taxi | Blerje te sigurta ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Multicooker

Be the first to review “Nobel1 Multicooker – Tenxhere me Presion – N1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Multicooker Nobel1 - Tenxhere me Presion - N1

Nobel1 Multicooker - Tenxhere me Presion - N1