Multicooker Dessini – Tenxhere me Presion – 6L

5,990 L

Ka stok

Tenxhere multifunksionale, ju mjafton te vendosni ushqimet ne brendesi te saj dhe ushqimi juaj do te pergatitet vete.
Specifika 
Fuqia: 1000W
Tensioni: 220V
Kapaciteti: 6 Litra
10 Programe te ndryshme
KODI: L-multicooker-dessini-tenxhere-me-presion Kategori: , ,

Multicooker Dessini – Tenxhere me Presion – 6L

Multicooker Dessini – Tenxhere me Presion – 6L

 

Tenxhere multifunksionale, ju mjafton te vendosni ushqimet ne brendesi te saj dhe ushqimi juaj do te pergatitet vete.
Specifika 
Fuqia: 1000W
Tensioni: 220V
Kapaciteti: 6 Litra

10 Programe te ndryshme


Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Multicooker

Be the first to review “Multicooker Dessini – Tenxhere me Presion – 6L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Multicooker Dessini - Tenxhere me Presion - 6L

Multicooker Dessini - Tenxhere me Presion - 6L