Mulli elektrik kafeje 200Watt DSP KA-3056

2,190 L

Ka stok

KODI: e23014 Kategori: ,

MULLI ELEKTRIK KAFEJE 200W

Mulli elektrik kafeje me fuqi 200w dhe material cilesor prej celik inoxi.

Funksionim i thjeshte dhe praktik, zhurme e ulet dhe performance e larte per te bluar kokrra kafe ne pak caste.

Specifika:

  • Mulli kafe DSP KA-3056
  • Veshje prej celiku inox
  • Lehte per t’u pastruar
  • Zhurme e ulet gjate punes
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 200 W
  • Kapaciteti: 100g

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mulli Kafeje

Be the first to review “Mulli elektrik kafeje 200Watt DSP KA-3056”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mulli kafeje dsp online ne dyqan taxi

Mulli elektrik kafeje 200Watt DSP KA-3056