Mprehese Thikash | Best Knife Sharpener | Bli online

1,490 L1,890 L (-21%)

Ka stok

• Pa kabllo
• Kërkon 4 bateri AA, të pa përfshira.
• Forma profesionale, forma guri safiri rrotullues me shpejtësi të lartë dhe shtrëngon tehun
• Dizajn kompakt për ruajtje të lehtë
• Të sigurt dhe të lehta për t’u përdorur.

KODI: 14111914 Kategori: , Etiketime: ,

BEST KNIFE SHARPENER | MPREHESE THIKASH

Mprehese thikash & Kacavidash | Best Knife Sharpener | Mprehese me bateri per Thika Kuzhine

Mprehes i jashtëzakonshem i ri pa kabllo, me motor me bateri ! Me shpejtësi të mprehtë është një mprehës pa thikë për t’ju dhënë mpiksje precize për të gjitha thikat dhe mjetet tuaja. Disponon një gur safiri të shkallës profesionale, i cili do ta vendosë atë në kënd të përsosur dhe do të bëjë çdo rroje brisk të mprehtë në vetëm sekonda. Cdo gje ne shtepine tuaj do te kete mprehtesine e duhur.

Merrni një jetë të dytë nga thikat, gërshërët dhe produktet e tjera shtëpiake. Nuk keni me pse lodheni kur thikat tuaja hasin veshtiresi ne prerje. Cdo gje qe ju duhet gjendet prane jush me mprehesin e tehut  shume funskional Swifty Sharp.

Kjo pajisje e jashtëzakonshme e motorizuar eshte nje mprehës për thika qe përfshin një te çarë sigurie për funksione të ndryshme. Gjithashtu ka një bashkim të lëvizshëm për të gjitha nevojat tuaja të mprehjes – të mëdha apo të vogla. Mprihni cdo pajisje metalike e cila ka humbur efikasitetin e saj nga perdorimi i tepert.

Mprehese Thikash | Kuzhine

 

Swifty Sharp

Karakteristika

Ideale për thikat e  kuzhines, thika gdhendëse, thikat e bukës, thikat per biftek, thika për ndarje, thika fileto, thika djathi, copëza, copëza, gërshërë, mjete precize etj.

• Pa kabllo
• Kërkon 4 bateri AA, të pa përfshira.
• Forma profesionale, forma guri safiri rrotullues me shpejtësi të lartë dhe shtrëngon tehun
• Dizajn kompakt për ruajtje të lehtë
• Të sigurt dhe të lehta për t’u përdorur.


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Mprehese Thikash | Best Knife Sharpener | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mprehese thikash knife sharppener bli online dyqan taxi

Mprehese Thikash | Best Knife Sharpener | Bli online

1,490 L1,890 L (-21%)

Shto ne Shporte