Mp3 player per makine Dual USB Charger C21

890 L

Ka stok

KODI: i-123452 Kategori: ,

MP3 PLAYER PER MAKINE DUAL USB

Mp3 player per makine i cili sherben dhe si karikues fale dy portave usb te tij.

Ky karikues makine eshte shumefunksional, ka funksion Bluetooth dhe mund te lidhet me celularin tuaj per te luajtur cdo muzike qe ju pelqen.

Ka drita shumengjyreshe per te shtuar me teper atmosfere ne makine.

Funksionimi i ketij karikuesi makine eshte shume i thjeshte, ju mund t’i pergjigjeni ose mbyllni nje telefonate vetem me nje buton dhe mund te rregulloni volumin dhe frekuencen.

Specifika:

  • Materiali: ABS
  • Tensioni i punës: 12-24V
  • Distanca e transmetimit: 5-10m
  • Formati i mbështetjes: MP3
  • Frekuenca FM: 87,5-108,0 MHz
  • Temperatura e punës: 0-55℃
  • Dalja USB: 5V/3.1A+5V/1.0A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Ngjyra

Be the first to review “Mp3 player per makine Dual USB Charger C21”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mp3 player per makine shitje online ne dyqan taxi

Mp3 player per makine Dual USB Charger C21