Mbajtese telefoni me magnet per makine XO C25B

790 L

Ka stok

KODI: H-56789023 Kategori: ,

MBAJTESE TELEFONI ME MAGNET

Mbajtese telefoni me magnet per ne makine XO C25B.

I lehte per tu vendosur ne fletet e ventilimit te makines dhe i rrotullueshem 360 grade.

Pershtatet me se mire me smartphonen tuaj duke siguruar qendrueshmeri gjate gjithe udhetimit.

Permasat e mbajtesit magnetik jane praktike dhe nuk zene hapesire ne makinen tuaj. Siguron qendrueshmeri dhe kontroll te plote mbi telefonin dhe pajisjet GPS.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese telefoni me magnet per makine XO C25B”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes telefoni magnetik xo shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni me magnet per makine XO C25B