Mouse Wireless Lenovo Lecoo WS202

1,390 L

Ka stok

KODI: H-56789021 Kategori: ,

MOUSE WIRELESS LENOVO WS202

Mouse wireless Lenovo cilesor dhe i qendrueshem, i pershtatshem per tu perdorur ne zyre apo shtepi.

Ka nje nivel te larte saktesie dhe shpejtesie edhe nese luani lojerat elektronike qe kerkojne shpejtesi ne veprime.

Mouse Lenovo mundeson lidhje wireless per te punuar lirshem pa u kufizuar nga levizja e fishave.

I pershtatshem me shumicen e modeleve te PC ose laptop qe jane te pajisur me porte USB.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse Wireless Lenovo Lecoo WS202”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse wireless lenovo lecoo blerje online ne dyqan taxi

Mouse Wireless Lenovo Lecoo WS202