Mouse wireless i rikarikueshem | 2.4G

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121240 Kategori: ,

MOUSE WIRELESS I RIKARIKUESHEM 2.4G

Mouse me lidhje wireless i rikarikueshem, i pershtatshem per shtepine apo zyren tuaj.

Bateri e rimbushshme e integruar qe nuk ka nevoje te ndryshoni baterite.

Drita LED e fikjes automatike per mbi 8 minuta pasivitet, do te kalojë ne modalitetin e kursimit te energjise.

Transmetim pa fisha deri ne 10 metra ne distance me gjurmim te qendrueshem dhe te sakte. Marres USB nano, Plug and Play, i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur, nuk ka nevoje te instaloni drejtues ose softuer shtese.

E rehatshme per t’u perdorur fale formes ergonomike, rrota rrotulluese me gome dhe siperfaqe miqesore ndaj lekures.

I pajtueshem me laptop/ kompjuter me porte USB, suporton Windows XP, Windows Vista, Win7/ 8,10, sistem Mac OS.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

,

Be the first to review “Mouse wireless i rikarikueshem | 2.4G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse wireless i rikarikueshem shitje online ne dyqan taxi

Mouse wireless i rikarikueshem | 2.4G