Sony wireless mouse | 2.4GHz

890 L

Ka stok

  • Distanca wireless: 10 metra.
  • Bateri: 2 * AAA.
  • Dimensionet: 4.02 në x 2.52 në x 1.5 in.
  • Frekuenca e transmetimit wireless: 2.4GHz.
KODI: Sony wireless mouse 2 4GHz Kategori: ,

SONY WIRELESS MOUSE 2.4GHz

Ky mouse profesionist optik USB 2.4GHz wireless është një mouse i përsosur si për PC dhe laptopë. Ai mbështet deri në 10 metra diapazon pune wireless. Me dizajnin e tij kompakt, është i përshtatshëm për transportuar dhe perdorur. Përmban një dizajn ergonomik dhe lëvizje precize, për t’ju dhënë saktësi dhe lehtësi më të madhe kur lëvizni nëpër dokumente.

Specifikat:
  • Distanca wireless: 10 metra.
  • Bateri: 2 * AAA.
  • Dimensionet: 4.02 në x 2.52 në x 1.5 in.
  • Frekuenca e transmetimit wireless: 2.4GHz.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Trgetare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mouse

Be the first to review “Sony wireless mouse | 2.4GHz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless mouse sony 2 4 ghz bli online dyqan taxi

Sony wireless mouse | 2.4GHz