Mouse pa kabell 2.4Ghz Microkingdom E9

1,090 L

Ka stok

KODI: i220033 Kategori: ,

MOUSE PA KABELL 2.4GHZ

Mouse kompjuteri pa kabell, i cili punon me wireless 2.4Ghz deri ne 10 meter distance.

Mausi ofron pergjigje 2 here me te shpejte dhe pershtatet ne menyre te perkryer me ekran me definicion te larte 4K/8K.

E9 eshte ergonomikisht simetrik dhe mund te perdoret nga te dy duart e majta dhe e djathta.

Ka permasa te vogla dhe peshe te lehte, qe e ben te pershtatshem per takime biznesi, zyre, udhetime, studime etj.

I perdorshem lehtesisht ne siperfaqe te ndryshme pune, por per nje perdorim efektiv sugjerohet te perdoret mbi nje mousepad.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse pa kabell 2.4Ghz Microkingdom E9”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse wireless e9 online ne dyqan taxi

Mouse pa kabell 2.4Ghz Microkingdom E9