Mouse Xiaomi me Bluetooth 2.4 GHz | Silent Edition

1,690 L1,890 L (-11%)

Ka stok

KODI: i21721631 Kategori: ,

MOUSE XIAOMI ME BLUETOOTH 2.4 GHz

Mouse Xiaomi me lidhje Bluetooth ose marresin e vogel USB 2.4 GHz.

Mund te lidhet dhe te punoje me dy kompjutere,  kaloni lirshem vetem duke shtypur butonin e kontrollit.

Ky mouse Xiaomi mundeson rreshqitje dhe levizje me rrota te lemuara gome duke ulur zhurmen gjate punes.

Ulja e zhurmes ne tingullin e klikimit, ndihmon per te shijuar nje ambient te qete gjate punes.

Projektim ergonomik i cili pershtatet natyrshem me pellemben e dores tuaj.

Kontroll me precizion te larte i kursorit , gjurmim te sakte dhe zgjedhje te thjeshte te tekstit me 1300 dpi.

Specifika

  • Permasat: 112.7 × 62.7 × 36.8 mm
  • Pesha: 93 g
  • Materiali: ABS & PC
  • Ngjyra: E zeze
  • Lidhje Bluetooth 4.2 & RF 2.4GHz
  • Diapazoni pa fishe deri 8 meter

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse Xiaomi me Bluetooth 2.4 GHz | Silent Edition”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse xiaomi mi wireless ne shitje online dyqan taxi

Mouse Xiaomi me Bluetooth 2.4 GHz | Silent Edition

1,690 L1,890 L (-11%)

Shto ne Shporte