Mouse gaming per lojera V5MA Bloody X’Glide MultiCore

2,200 L

Ka stok

KODI: h-009987691 Kategori: ,

MOUSE GAMING PER LOJERA V5MA 

Mouse gaming per lojera nga Bloody projektuar per t’ju dhene perparesi ne lojen intensive.

Armor Boot eliminon ferkimin ne pothuajse cdo siperfaqe per levizje me te buta, te sakta te kursorit dhe saktesi te permiresuar.

Ky maus ka motor optik me precizion te larte qe do t’ju ndihmoje me tranzicion te qete per te luajtur ashtu sic deshironi. Ai do t’ju ofroje te gjithe pervojen e re te lojerave qe nuk keni perjetuar me pare me mauset tradicionale.

Specifika:

  • Maks. Rezolucioni: 3200 CPI
  • Shpejtesia e gjurmimit: 75 inç/sek (ips)
  • Perpunimi i imazhit: 368 Megapiksel/sek
  • Numrat e butonave: 8
  • Pesha : 150 g
  • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
  • Sensori: Motori optik
  • Lidhes: USB (2.0/3.0)
  • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose me vone

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse gaming per lojera V5MA Bloody X’Glide MultiCore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse bloody v5ma online ne dyqan taxi

Mouse gaming per lojera V5MA Bloody X’Glide MultiCore