Motorra per femije elektrik me kater rrota ne shitje online

20,500 L25,500 L

BMWBMW R 1200HOMCOM 6V R7Waggon 12V
Pastro
KODI: motorra-per-femije-elektrik KATEGORIA:

MOTORRA PER FEMIJE ELEKTRIK ME KATER RROTA

Motorra elektrik per femije bere nga materiale me cilesi te larte dhe dizajn mbrojtes per siguri maksimale per femijen tuaj.

Ndertuar me nje dizajn realist te nje motorri te vertete dhe ngjyra te shumellojshme, ai permban fenere punues, drita dhe funksion muzikor per ti argetuar femijet gjate rruges.

Motorra elektrik per femije ne shitje

Me doreza kapese dhe rrota te gjera per te shtuar me teper sigurine tek femijet gjate perdorimit.

Te pajisur me suste spirale me qendrueshmeri te larte per secilen rrote, krijon nje efekt mbreselenes dhe parandalon ne menyre efektive demtimet e shkaktuara nga dridhjet.

Te qendrueshem ndaj goditjeve dhe rezistent ne perdorim.

Menyre argetuese per te stimuluar zhvillimin duke i ndihmuar ne ekuilibrin dhe koordinimin.

Motorri kombinon dizajnin elegant me funksionalitetin. Kapacitet i madh i pershtatshem per femijet 2-8 vjec.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 6 kg
Lloji

BMW, BMW R 1200, HOMCOM 6V, R7, Waggon 12V

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Motorra per femije elektrik me kater rrota ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

motorra per femije ne shitje online dyqan taxi

Motorra per femije elektrik me kater rrota ne shitje online

20,500 L25,500 L

Shto ne Shporte