Motocikleta per femije ne shitje online

17,500 L87,500 L

BMWBMW 5188Ducati Guzzi 9 HP2J-61PM-518
Pastro
KODI: motocikleta-per-femije KATEGORIA:

MOTOCIKLETA PER FEMIJE NE SHITJE ONLINE

Motocikleta per femije me dizenjo dhe ngjyra te larmishme, punojne me bateri dhe pershpejtues shpejtesie dhe frena.

Efektet e ndricimit, muzikes, funksioni perpara dhe mbrapa i ecjes me rrota anesore per mbeshtetje, muzike zbavitese e integruar do e bejne kete motorr te preferuarin e tyre.

Te pershtatshem per femije nga tre deri ne shtate vjec.

I sigurt dhe i lehte per tu perdorur, me timon fleksibel dhe goma rezistente qe mund te perdoren ne cdo dysheme dhe nuk e demtojne ate.

Me tiparet me te mira, lehtesine e perdorimit dhe ndertimin e qendrueshem te trupit, ato ofrojne kilometra te tera argetimi per femijet tuaj.

Rrota e pasme dhe ato anesore e bejne me te qendrueshme duke e ndihmuar femijen te kthehet me lehtesi, pa asnje problem apo shqetesim per permbysjen e motorrit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

BMW, BMW 5188, Ducati, Guzzi 9, HP2, J-61, PM-518

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Motocikleta per femije ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

motorra per femije ne shitje online ne dyqan taxi

Motocikleta per femije ne shitje online

17,500 L87,500 L

Shto ne Shporte