Monitor i lakuar Xiaomi Xiaomi Mi Curved Gaming 34 inch

47,990 L69,000 L (-30%)

Ka stok

KODI: H-98761 Kategori: , ,

MONITOR I LAKUAR XIAOMI MI 34 INCH

Monitor i lakuar me permasa 34 inch nga Xiaomi.

Nje model unik i lakuar qe pershtatet ne menyre te perkryer ne te gjitha vendet qe deshironi ta vendosni, qofte ne tryezen tuaj ose ne murin tuaj.

Xiaomi Mi monitor ka nje rezolucion Wide Quad HD 3440×1440 piksel ofron cilesine me te mire audiovizive, keshtu qe ju mund te shijoni lojerat tuaja te preferuara.

Ekrani ndahet ne ekrane te shumta per ta bere te lehte kryerjen e shume detyrave njekohesisht. Raporti i pamjes 21:9 zgjeron skajin e ekranit, duke ju dhene me shume hapesire ekrani sesa nje monitor  standard 16:9.

Luani lojerat ose redaktoni foto dhe video pa demtuar shikimin fale teknologjise se filtrit te drites blu.

Krijuar me teknologjine AMD FreeSync qe siguron pervoje te qete transmetimi pa vonesa. Ofron imazh jashtezakonisht te qarte fale games se gjere te ngjyrave me te cilen cdo cep i skenes do jete realist dhe me cilesi te larte.

Specifika:

  • Marka XIAOMI
  • Rezolucioni 3440 × 1440
  • Lakimi i ekranit 1500R
  • Koha e përgjigjes 4 ms
  • Shkëlqimi 300 cd/m²
  • Shpejtësia e rifreskimit 144 Hz
  • Gama e ngjyrave 85% NTSC (Standard NTSC CIE 1931)
  • Raporti i kontrastit 3000:1 (TYP)
  • Lloji i portave HDMI 2.0 x 2
  • Porta DP1.4 x 2

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Monitor

Ngjyra

Dimensionet

34inch

Be the first to review “Monitor i lakuar Xiaomi Xiaomi Mi Curved Gaming 34 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi monitor 34inch bli online ne dyqan taxi

Monitor i lakuar Xiaomi Xiaomi Mi Curved Gaming 34 inch

47,990 L69,000 L (-30%)

Shto ne Shporte