Modulator makine me Bluetooth Baseus Car Kit

2,190 L

Ka stok

KODI: H-998764 Kategori: ,

MODULATOR MAKINE ME BLUETOOTH

Modulator makine me lidhje Bluetooth per transmetim audio, lidhje me smartphone, telefonata dhe karikim telefoni.

Me dy porta Usb, anulim te zhurmes dhe perdorim te lehte gjate udhetimeve tuaja.

Transmetuesi FM eliminon zhurmen e panevojshme dhe ofron cilesi te shkelqyer te zerit pa asnje humbje. Ai permban nje ekran LED te lehte per t’u lexuar. Kur lidhet me telefonin inteligjent dhe radion, ofron gjithashtu navigim zanor.

Modul i avancuar i dekodimit te audios, kjo pajisje ofron cilesi audio HD pa humbje. Beni telefonata pa perdorur telefonin gjate udhetimit thjesht duke shtypur nje buton.

Specifika:

  • Marka Baseus
  • Ngjyra e zezë
  • Hyrja 12-24V
  • USB1 (karikimi dhe riprodhimi) 5V/1A
  • USB2 (karikimi) 5V/2.4A
  • Fuqia nominale e daljes 17W (maksimum), 5V/3.4A
  • Versioni i Bluetooth 5.0
  • Frekuenca FM 87.5-108.0Mhz
  • Pesha rreth 38.2 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Ngjyra

Be the first to review “Modulator makine me Bluetooth Baseus Car Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus car charger modulator makine blerje online ne dyqan taxi

Modulator makine me Bluetooth Baseus Car Kit