USB Flash Drive U70 XO OTG ne shitje

1,190 L2,390 L

16GB32GB4GB64GB8GB
Pastro
KODI: H-098765432 Kategori: ,

USB FLASH DRIVE U70 XO

Usb flash drive OTG me memorie 4/8/16/32.64 GB.

Me kapacitete te ndryshme keto usb do te ruajne edhe skedare te medhenj, duke perfshire imazhe me rezolucion te larte dhe video HD pa i humbur rezolucioni perkates.

Karakteristika:

■ Nderfaqja e produktit: USB3.0 + micro 2.0
■ Materiali: aliazh alumini + plastika
■ Specifikimi i cipit flash: TLC
■ Shkalla e transferimit të të dhënave të shkrimit (USB + porta mikro): 15-25 mb / S
■ Shkalla e transmetimit të të dhënave (USB + porta mikro): 6-10mb / S
■ Tensioni/rryma maksimale e punës: v = 5V; a = 200 mA
■ Temperatura e mjedisit të punës: 0 ~ 70 ℃
■ Madhesia e USB : 70 x 17 x h10 mm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Usb Flash Drive

Memorja

16GB, 32GB, 4GB, 64GB, 8GB

Be the first to review “USB Flash Drive U70 XO OTG ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb flash drive xo online ne dyqan taxi

USB Flash Drive U70 XO OTG ne shitje

1,190 L2,390 L

Shto ne Shporte